Home   Adressen   Agenda   Dangraden   HOC   Examen   Bestuur   Download   Foto's   Links   Login
 
Uitslagen Holland Oyama Cup
De Holland Oyama Cup is een toernooi  van het Kyokushin karate, wordt sinds 1993 georganiseerd en staat onder auspiciën van de Nederlandse Karate Associatie (N.K.A) en de International Federation of Karate (I.F.K.).
De naam van deze internationale wedstrijden om het kampioenschap van Nederland is vernoemd naar de grondlegger van het Kyokushin karate: Masutatsu Oyama

20e Holland Oyama Cup 2013
Heren
Lichtgewicht – 70 kg.
1e : K. Klemens (Polen)
2e : P. Zondag (Holland)
3e : A. Bouez (Frankrijk)

Middengewicht – 80 kg.
1e : K. Tienstra (Holland)
2e : C. van Tilburg
(België)

3e : C. Krause (Duitsland)

Zwaargewicht + 80 kg.
1e : R. Noordman (Holland)
2e : W. Leonhardt (Duitslan)
3e : B. Mulder (Holland)
Dames
Lichtgewicht - 60 kg.
1e : S. v.d. Rijt (Holland)
2e : C. Crocianelli (Duitsland)
3e : S. v.d. Linden (België)
Zwaargewicht + 60 kg.
1e : G. Pelkmans (België)
2e : T. Fens (Holland)
3e : C. van Engelen (Holland)


Spiritprijs.
K. Klemens (Polen)

19e Holland Oyama Cup 2012
Heren
Lichtgewicht – 70 kg.
1e : D. Brand (Holland)
2e : P. Lepelaar (
België)
3e : A. Shnawa (Engeland)

Middengewicht – 80 kg.
1e : R. Broeders (Holland)
2e : K. Tienstra (Holland)
3e : S. Gravrios (België)

Zwaargewicht + 80 kg.
1e : J. van Beek (Holland)
2e : S.L. Muller (Holland)
3e : G.J. Pels (Holland)
Dames
Lichtgewicht - 60 kg.
1e : S. v.d. Linden (
België)
2e : S. Rijt (Holland)
3e : R. Nauth Misir (Engeland)





Spiritprijs.
D. Brand (Holland)

18e Holland Oyama Cup 2011
Heren
Lichtgewicht – 70 kg.
1e : D. Carmio (Holland)
2e : D. Huijbens (Holland)
3e : K. Klemens (Polen)

Middengewicht – 80 kg.
1e : R. Broeders (Holland)
2e : R. Schippers (Holland)
3e : S. Slegers (België)

Zwaargewicht + 80 kg.
1e : M. de Roodt (Holland)
2e : R. Noordman (Holland)
3e : J. van Beek (Holland)
Dames
Zwaargewicht + 65 kg.
1e : C. Yorulmaz (Holland)
2e : M. Pietersma (Holland)
3e : F. Harnas (Holland)





Stijlprijs.
P. Zondag (Holland)

17e Holland Oyama Cup 2010

Heren
Lichtgewicht – 70 kg.
1e : P. Zondag (Holland)
2e : N. Ferreira
(Holland)
3e : M. Lewandowski (Polen)

Middengewicht – 80 kg.
1e : R. Broeders (Holland)
2e : D. Andersen
(Denemarken)
3e : M. el-Azzouzi (Holland)

Zwaargewicht + 80 kg.
1e : M. de Roodt (Holland)
2e : J. van Beek (Holland)
3e : S. Muller (Holland)
Dames
Lichtgewicht – 60 kg.
1e : C. Yorulmaz (Holland)
2e : M. Pietersma (Holland)
3e : A. Kuehn (Polen)
Zwaargewicht + 60 kg.
1e : C. Yorulmaz (Holland)
2e : K. Galatius Smith (Denemarken)
3e : N. Madsen (Denemarken)
16e Holland Oyama Cup 2008
Heren
Lichtgewicht – 70 kg.  
1e : R. Stigter (Holland)
2e : K. Klemens (Polen)
3e : W. van Ginneken (Holland)
Middengewicht – 80 kg.  
1e
: R. Broeders (Holland)
2e : A. Navojan
(België)
3e : D. Chan (Engeland)
3e : S. Pranger (Holland)

Zwaargewicht + 80 kg.
1e
: M. de Roodt (Holland)
2e : R. Konings (Holland)
3e : J. de Poortere (België)
Dames
Lichtgewicht – 60 kg.  
1e : C. Yorulmaz (Holland)
2e : M. Pietersma (Holland)
3e : L. Wilson (Engeland)
Zwaargewicht + 60 kg.
1e : C. de Jonge (Holland)
2e : T. Fens (Holland)
3e : K. Prokopczyk (Polen)




Henny Ruberg Stijlprijs.
D. Chan (Engeland)
15e Holland Oyama Cup 2007
Heren
Lichtgewicht – 70 kg.  
1e : A. Afanasev (Rusland)
2e : V. Kostenko (Rusland)
3e : W. van Ginneken (Holland)
Middengewicht – 80 kg.  
1e
: A. Donov (Rusland)
2e : R. Broeders (Holland)
3e : A. Borisov (Rusland)
Zwaargewicht + 80 kg.
1e
: A. Ibragimov (Rusland)
2e : A. Zuidijk (Holland)
3e : M. de Roodt (Holland)
Dames
Lichtgewicht – 60 kg.  
1e : C. Yorulmaz (Holland)
2e : K. Agnieszka (Polen)
3e : K. Eekhaut (België)
Zwaargewicht + 60 kg.
1e : K. van der Straeten (België)
2e : J. de Borger (België)
3e : G. Pelmans (België)
14e Holland Oyama Cup 2006
Heren
Lichtgewicht – 70 kg.  
1e : R. Stigter (Holland)
2e : P. de Geus (Holland)
3e : A. Cijntjes (Holland)
3e : R. Proost (België)

Middengewicht – 80 kg.  
1e : S. Slachon (Polen)
2e : S. Slegers (
België)
3e : P. de Raedt (België)
3e : Ph. de Puydt (België)

Zwaargewicht + 80 kg.
1e
: M. de Roodt (Holland)
2e : K. Jarvis (Engeland)
3e : J. Lindeijer (Holland)
Dames
Lichtgewicht – 60 kg.  
1e : C. Yorulmaz (Holland)
2e : K. Jansen (Holland)
3e : P. Markova (Engeland)

Zwaargewicht + 60 kg.
1e : K. van der Straeten (België)
2e : J. de Borger (België)
3e : G. Pelmans (België
)




13e Holland Oyama Cup 2005
Heren
Lichtgewicht – 70 kg.  
1e : R. Stigter (Holland)
2e : E. van Zetten (Holland)
3e : W. van Ginneken (Holland)

Middengewicht – 80 kg.  
1e : T. Haverkamp (Holland)
2e : P. Claessens (Holland)
3e : B. Soertjes (België)

Zwaargewicht + 80 kg.
1e
: A. Klein (Holland)
2e : G. Piatkowski (Polen)
3e : D. Laszuk (Polen)
Dames
Lichtgewicht – 60 kg.  
1e : C. Yorulmaz (Holland)
2e : S. Gonzalvo (België)
3e : A. Kuehn (Polen)

Zwaargewicht + 60 kg.
1e : G. Pelkmans (België)
2e : N. Beyers (België)
3e : S. Veenstra (Holland)



Sensei Peter Meerburg Spirit Prijs.
B. van Hest (Holland)
12e Holland Oyama Cup 2004
Heren
Lichtgewicht – 70 kg.  
1e : R. Bednarczyk (Polen)
2e : R. Proost (België)
3e : W. van Ginneken (Holland)

Middengewicht – 80 kg.  
1e : L. O'Neill (Engeland)
2e : J. Verbist (België)
3e : Ph. de Phuydt (belgië)

Zwaargewicht + 80 kg.
1e
: M. Kelderman (Holland)
2e : C. Senol (Holland)
3e : A. Klein (Holland)
Dames
Lichtgewicht – 60 kg.  
1e : C. Zomer (Holland)
2e : B. Wicher (Polen)
3e : K. Janssen (Holland)

Zwaargewicht + 60 kg.
1e : K. van der Straeten (België)
2e : S. Veenstra (Holland)
11e Holland Oyama Cup 2003
Heren
Lichtgewicht – 70 kg.  
1e : D. Chan (Engeland)
2e : R. Stigter (Holland)
3e :
R. Vreeburg (Holland)
3e : M. Bruys (Holland)

Middengewicht – 80 kg.
1e : J. Groenhof (Holland)
2e : T. Haverkamp (Holland)
3e : L. O'Neil (Engeland)
3e : K. Karkula (Polen)

Zwaargewicht + 80 kg.

1e : M. Gerritsen (Holland)
2e : A. Klein (Holland)
3e : R. Stuffers (Holland)
 
3e : G.J. van Gils (Holland)
Dames
Lichtgewicht – 60 kg.  
1e : B. Price (Wales)
2e : A. Lemaire (Frankrijk)
3e : C. Jansen (Holland)

Zwaargewicht + 60 kg.
1e : L. Howlett (Engeland)

2e :
K. Balmar (Engeland)
10e Holland Oyama Cup 2002
Heren
Lichtgewicht – 70 kg.

1e : H. Turkcan (Duitsland)
2e : A. van de Loo (Holland)

3e : S. de Sutter (
België)

Middengewicht – 80 kg.
1e : B. Lutete (Duitsland)
2e : R. Broeders (Holland)
3e : S. Ierael (Duitsland)

Zwaargewicht + 80 kg.

1e : M. de Roodt (Holland)
2e : R. Wink (Holland)

3e : L. Kesting (Holland)
 
Dames
Lichtgewicht – 60 kg.

1e : I. Keller (Holland)
2e : K. Jansen (Holland)
3e : C. Kruithof (Holland)

Zwaargewicht + 60 kg.
1e : I. van Otterloo (Holland)

2e : K. de Wolf (Holland)

3e : K. van der Straeten (België)
9e Holland Oyama Cup 2001
Heren
Lichtgewicht – 70 kg.  
1e : R. Stigter (Holland)
2e : R. Vreeburg (Holland)

3e : L. Lawson (Holland)

Middengewicht – 80 kg.
1e : A. Filatov (Rusland)
2e : P. Orfeyev (Rusland)
3e : J. Kools (Holland)

Zwaargewicht + 80 kg.
1e : M. de Roodt (Holland)
2e : E. de Bruin (Holland)
Dames
Lichtgewicht – 60 kg.
1e : I. Kulas (Holland)
2e : A. Vitauskaite (Holland)
3e : L. Priest (Engeland)

Zwaargewicht + 60 kg.

1e : K. De Wolf (Holland)

2e : G. Gafner (Holland)

3e : K. Balmer (Holland)
8e Holland Oyama Cup 2000
Heren
Lichtgewicht – 70 kg.
1e : R. Stigter (Holland)
2e : M. Derks (Holland)

3e : P. Vermaire (Holland)

3e : E. Mol (Holland)

Middengewicht – 80 kg.
1e : D. Morkens (België)
2e : B. Doremalen (Holland)
3e : A. Irmak (Holland)
3e : W. Chung (Engeland)

Zwaargewicht + 80 kg.
1e : M. de Roodt (Holland)
2e : R. Taylor (Engeland)
Dames
Lichtgewicht – 60 kg.
1e : I. Akpokomua (Engeland)
2e : A. Bruce (Engeland)
3e : A. Baabi (Turkije)

Zwaargewicht + 60 kg.

1e : C. Rousseau
(België)
2e : L. Montieth (Engeland)
3e : H. Pettit (Engeland)

3e : S. Kuhne (Zwitserland)
7e Holland Oyama Cup 1999
Heren
Lichtgewicht – 70 kg.
1e : R. Stigter
2e : T. Meester

3e : L. Lawson

3e : P. Smit

Middengewicht – 80 kg.
1e : D. Maksim
2e : M. Bootsma
3e : E. Rassul
3e : S. van Rooyen

Zwaargewicht + 80 kg.
1e : K. Oleg
2e : M. de Roodt
Dames
Lichtgewicht – 60 kg.
1e : I. Keller
2e : B. Wisniewska
3e : J. Veul
3e : C. Kruithof

Zwaargewicht + 60 kg.

1e : F. Holman

2e : S. Zijpstra
3e : J. Bertrem

3e : A. Nairan
6e Holland Oyama Cup 1998
Heren
Lichtgewicht – 70 kg.

1e : F. Idu (Holland)

2e : R. Stigter (Holland)
3e : E. Mol (Holland)

Middengewicht – 80 kg.
1e : K. Spitaels (België)
2e : E. Noorland (Holland)
3e : R. Fernando (Holland)

Zwaargewicht + 80 kg.
1e : M. de Roodt (Holland)
2e : J. Hoogelander (Holland)
Dames
Lichtgewicht – 60 kg.
1e : S. Isik (Zwitserland)
2e : N. Bayens (België)
3e : Y. Kulas (Holland)

Zwaargewicht + 60 kg.

1e : F. Holman (Holland)

2e : S. Zeinstra (Holland)
5e Holland Oyama Cup 1997
Heren
Lichtgewicht – 70 kg.
1e : R. Stigter (Holland)
2e : H. Driessen (België)
3e : S. Hofer (Zwitserland)

Middengewicht – 80 kg.

1e : A. Braun (Holland)
2e : J. B. Ebbinge (Holland)

3e : S. Burms (België)

Zwaargewicht + 80 kg.
1e : J. Weisstra (Holland)
Dames
Lichtgewicht – 60 kg.
1e : C. Akpokomua (Engeland)
2e : A Braha (Zwitserland)
3e : T. Verachterd (België)

Zwaargewicht + 60 kg.
1e : C. Jacober (Zwitserland)

2e : K. Poels (België)

3e : C. Rousseau (België)
4e Holland Oyama Cup 1996
Heren
Lichtgewicht – 65 kg.

1e : R. Oraczko (Polen)
2e : R. Stigter (Holland)
3e : R. de Groot (Holland)

Middengewicht – 75 kg.
1e : D. v.d. Giessen (Holland)

2e : P. Scholte (Holland)

3e : E. van Waarsseveld (Holland)

Zwaargewicht - 85 kg.
1e : J. B. Ebbinge (Holland)

2e : G. Hendrikx (Holland)
3e : G. van Wijk (Holland)

Super zwaargewicht + 85 kg.
1e : E. de Bruin (Holland)
2e : W. Scholte (Holland)

3e : L. Tuiyt (Holland)
 
3e Holland Oyama Cup 1995
Heren
Lichtgewicht – 65 kg.

1e : R. Stigter (Holland)
2e : M. Coppens (België)
3e : L. Lawson (Holland)

Middengewicht – 75 kg.
1e : D. v.d. Giessen (Holland)
2e : H. v. Geloof (Holland)
3e : P. Stegenga (Holland)

Zwaargewicht - 85 kg.
1e : J. B. Ebbinge (Holland)
2e : H. Figengul (Holland)
3e : H. Butter (Holland)

Super zwaargewicht + 85 kg.
1e : M. Bennour (Holland)

2e : P. Vreugdenhil (Holland)

3e : M. Scholte (Holland)
 
2e Holland Oyama Cup 1994
Heren
Lichtgewicht – 65 kg.

1e : A. Zülfü (Holland)
2e : A. v.d. Loo (Holland)
3e : L. Lawson (Holland)

3e : R. de Groot (Holland)

Middengewicht – 75 kg.
1e : D. v.d. Giessen (Holland)
2e : P. Beulens (België)
3e : M. de Kock (Holland)
3e : P. Scholte (Holland)

Zwaargewicht - 85 kg.
1e : J. B. Ebbinge (Holland)

2e : G. van  Wijk (Holland)
3e : B. Doremalen (Holland)
3e : D. Vreugdenhil (Holland)

Super zwaargewicht + 85 kg.
1e : P. Vreugdenhil (Holland)
 
1e Holland Oyama Cup 1993
Heren
Lichtgewicht – 70 kg.
1e : C. Lont (Holland)
2e : A. Blecharczyk (Polen)
3e : P. Sepeh (Polen)
3e : A. Zülfü (Holland)

Middengewicht – 80 kg.
1e : I. Lont (Holland)
2e : A. Pierzchala (Polen)

3e : R. Nooitmeer (Holland)
3e : B. Savelkaul (Holland)

Zwaargewicht + 80 kg.
1e : H. Brat (Holland)